FA
درخواست دمو

نگین سامانه هوشمند پاژ (nsp)

شرکت نگین سامانه هوشمند پاژ (nsp)، از سال 1392 به عنوان یکی از اولین پیشگامان در عرصه تولید و توسعه سیستم‌های هوشمند هتلی و ساختمانی شروع به فعالیت نموده است.

امروزه سرعت رشد و تکامل سیستم‌های هوشمند به سرعت در حال افزایش است و شرکت قدرتمند نگین سامانه هوشمند پاژ (nsp)، با تکیه بر تیم کارشناسان خبره‌ی خود و با بهره‌وری از تکنولوژی‌های روز دنیا، بر روی ارائه راه حل‌های جامع و بهینه برای انواع ساختمان‌ها و هتل‌های بزرگ دنیا تمرکز کرده است.

این سیستم‌ها از اهمیت ویژه‌ای در مدیریت و کاهش خطای انسانی در کنترل و نظارت بر سیستم‌های هتلی برخوردار هستند. شرکت ما به صورت خاص و تخصصی، سیستم‌های هوشمند هتلی را تحت پروتکل‌های صنعتی رایج تولید می‌کند و تلاش دارد با ارائه راهکارهای نوآورانه در بهینه سازی مصرف انرژی و بهبود شرایط مدیریت، راحتی و آسودگی را در فضای هتل برای مهمانان و مدیران بخش‌های مختلف ایجاد نماید.

از جمله این سیستم‌ها، کنترل ورود و خروج، کنترل روشنایی، گرمایش و تهویه مطبوع، کنترل فرامین هتلی و بسیاری موارد دیگر می‌باشد. تمامی محصولات این شرکت با انگیزه‌ای متمایز در جلب اطمینان مخاطبان و با راهکارهای غیر انحصاری و منعطف نسبت به نیاز مشتریان، طراحی و تولید می‌گردد.