FA
درخواست دمو

راهکارهای هوشمندسازی

 • سیستم کنترل ورود و خروج

  سیستم کنترل ورود و خروج

  با استفاده از این سیستم امکان تعریف این مسئله که چه کسی در چه زمانی به چه مکانی دسترسی داشته باشد وجود دارد. با هر ورود و خروج به اتاق، گزارش مربوط به اتاق و نوع کارت استفاده شده (مهمان، خانه دار) برای کامپیوتر کنترل کننده ارسال خواهد شد.این امر باعث بالا بردن میزان امنیت و سطح اطمینان در هتل شما خواهد شد.

  با نصب سیستم‌های کنترل هوشمند در هتل، مهمانان شما از لحظه ورود تا پایان اقامتشان، آرامش را تجربه خواهند کرد.

 • سیستم خدمات هتلی

  سیستم خدمات هتلی (Room Service)

  در هتل‌ هوشمند هر آنچه مسافر نیاز داشته باشد فقط با لمس کردن بخشی از یک مانیتور لمسی و یا یک پنل کنترلی در اتاق برآورده می‌شود. این سیستم این امکان را فراهم می‌کند تا خانه دار، پذیرش و مهمان هتل در کمترین زمان با بالاترین سرعت برای ارائه بهتر خدمات باهم در ارتباط باشند. همه‌ی تلاش سیستم برای جلب رضایت مهمان هتل خواهد بود.

 • سیستم کنترل مصرف انرژی

  سیستم کنترل مصرف انرژی

  ایجاد امکان دسترسی به روشنایی راهروی ورودی اتاق هنگام ورود مهمان بصورت خودکار و خاموش شدن آن پس از قرار گرفتن کارت مجاز در پاورسوییچ و دسترسی به برق اتاق.

  این سیستم، با خروج مهمان از اتاق و پس از برداشتن کارت از داخل پاورسوییچ پس از چند ثانیه مکث، کل برق اتاق راقطع خواهد کرد. این مهم به شما در مساله صرفه جویی انرژی و کاهش هزینه‌ها کمک خواهد نمود.

 • سیستم کنترل تهویه

  سیستم کنترل تهویه

  به کمک سیستم هوشمند می‌توان دمای اتاق را در حد مطلوب تنظیم کرد و یا زمانی که مهمان داخل اتاق نیست سیستم سرمایش و گرمایش را خاموش کرد. همچنین با نصب سنسور برروی پنجره این امکان فراهم می‌شود تا در صورت باز شدن پنجره به هنگام روشن بودن فنکویل، سیستم بصورت خودکار فنکویل را خاموش کند. این همان صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع و از مهمترین مزایای سیستم هوشمند هتلی در جهت ارتقاع بهره وری در هتل است .

 • سیستم کنترل روشنایی

  سیستم کنترل روشنایی

  با اجرای سیستم روشنایی در اتاقی لوکس و مدرن پذیرای مهمانان خود باشید.

  این سیستم با اجرای سناریوی Master on/off، امکان روشن و خاموش کردن کل روشنایی اتاق را تنها با لمس یک دکمه در پنل کنار تخت برای مهمان فراهم می‌کند.

  همچنین این امکان وجود دارد تا سایر سناریوهای روشنایی با توجه به نیاز شما در جهت زیباتر شدن اتاق و راحتی مهمان، پیاده‌سازی و اجرا شود.

راهکارهای آی.پی.تی.وی

 • تعریف ساختار سیستم

  تعریف ساختار سیستم

  هتل‌ها می‌توانند از آخرین فناوری آی.پی.تی.وی برای ایجاد تجربه‌ای متمایز برای میهمانان استفاده کنند. برنامه اِن.اس.پی.تی.وی (NSP.TV) با تلفیق مزیت‌های حاصل از فناوری‌های هتل‌داری و هوشمندسازی، یک کارافزار جامع را برای مدیریت محتوا در اختیار می‌گذارد. این برنامه با فناوری‌های ارتقادهنده‌ی بهره‌وری و مزیت‌های دیگری، اعم از شبکه‌های تلویزیونی، اطلاعات هتل، گزینه‌های ارتباطی آسان و مدیریت کارآمد اتاق‌ها، باعث بهبود تجربه میهمان می‌شود.

  کارافزار اِن.اِس.پی.تی.وی (NSP.TV) به عنوان یک راهکار یکپارچه مدیریت محتوا، از قابلیت‌های شبکه‌محلی (LAN) و زیرساخت‌های هم‌محور برای تقویت عملیات مدیریت، نظارت و خدمات‌رسانی به میهمانان بهره می‌گیرد. هتل‌داران می‌توانند با ساخت و ارائه خدمات اختصاصی، تجربه‌ای به‌یادماندنی‌تر را برای میهمانان ایجاد نمایند. این خدمات شامل سفارش غذا، درخواست‌های مرتبط به خانه‌دار و سایر خدماتی می‌شود که بازتابی است از آنچه میهمانان در اتاق و از تلویزیون‌های هتلی انتظار دارند.

 • جلب توجه برند هتل و خدمات با ویدئویی خوش‌آمدگویی

  جلب توجه برند هتل و خدمات با ویدئویی خوش‌آمدگویی

  کارافزار اِن.اِس.پی.تی.وی (NSP.TV) هتل‌ها را قادر می‌سازد که با استفاده از شبکه‌های ویدئویی خوش‌آمدگویی، اطلاعات مفید را به نحوی گیراتر به حضور میهمانان برسانند. مدیران هتل می‌توانند با بارگذاری آسان ویدئوها یا قراردهی آدرس‌های اینترنتی (URL)، شبکه‌ای متشکل از چندین کلیپ را به صورت سفارشی بسازند که امکانات رفاهی هتل را به نمایش بگذارد یا پیشنهادات ویژه، رویدادهای محلی یا جاذبه‌های گردشگری را تبلیغ کند. مدیران هتل می‌توانند محیط کلیپ ویدئویی را به تناسب نیازهای خود تغییر دهند و نمایشگر را یا روی حالت تمام‌صفحه یا با اندازه دلخواه تنظیم کنند. قابلیت پخش این تبلیغات در تلویزیون‌های هتلی باعث ایجاد یک جریان درآمدزای دیگر برای هتل‌ها می‌شود و شناخت برند را بیشتر می‌کند.

 • بهینه‌سازی کار با نظارت و مدیریت مرکزی

  بهینه‌سازی کار با نظارت و مدیریت مرکزی

  کارافزار اِن.اِس.پی.تی.وی (NSP.TV) با برخورداری از قابلیت‌‌های هوشمندی که ارائه‌دهنده‌ی گزارش‌های متنوع است و همچنین ارسال درخواست‌ها به سیستم هتلداری از طریق تلویزیون‌های هتل، از خطاهای انسانی خانه‌داران می‌کاهد. میهمان می‌توانند تمام درخواست‌هایی که دارند را از طریق تلویزیون ثبت کنند، این قابلیت‌ها شیوه‌ای کارآمد را برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های کار و نگهداری پیش روی هتل‌ها می‌گذارد، چرا که پرسنل هتل دیگر نیازی نیست برای بررسی درخواست‌ها، هربار به تک‌تک اتاق‌های هتل سر بزنند.

 • افزایش حداکثری دسترسی میهمانان به سرگرمی و اطلاعات

  افزایش حداکثری دسترسی میهمانان به سرگرمی و اطلاعات

  کارافزار اِن.اِس.پی.تی.وی (NSP.TV) قابلیت دسترسی به مجموعه‌ای از محتوا و اطلاعات را به مدیران هتل می‌دهد؛ بدین ترتیب، سیستم جامعی از محتوا ایجاد می‌شود که قادر به ارائه‌ی گزینه‌های متنوعی برای سرگرمی و اطلاع‌رسانی به میهمانان است. مدیران هتل می‌توانند از طریق این دسترسی گسترده‌تر، به آسانی سیستمی را ارائه کنند تا نیازهای خاص میهمانان را برآورده سازند. فروشگاه‌ها منابعی است که هتل‌ها را قادر به ارائه‌ی محصولات و خدمات پولی ویژه و تخصصی می‌کند که برای میهمانان مورد نظر موجود است. از این رو، یک منبع درآمد با قابلیت سودآوری بالا ایجاد می‌شود و از طرفی، گزینه‌های سفارشی بیشتری برای استفاده در اختیار میهمانان قرار می‌گیرد.

 • ارتقای تجربه میهمانان با قابلیت سفارشی‌سازی آسان

  ارتقای تجربه میهمانان با قابلیت سفارشی‌سازی آسان

  کارافزار اِن.اِس.پی.تی.وی (NSP.TV) که یک راه‌کار تلویزیونی واقعاً هوشمند برای مدیریت نمایشگرهای هتل است، قابلیت سفارشی‌سازی کامل و انعطاف‌پذیری بالایی را داراست، بنابراین هتل‌های لوکس می‌توانند خدمات نوین و به‌روزی را ارائه دهند تا تجربه‌ای بی‌مانند را از محیط داخل اتاق برای میهمان ایجاد کنند؛ خدماتی همچون سرویس پخش برنامه بر حسب تقاضا (VoD) و برنامه‌های محبوب جهانی.

 • ایجاد یک محیط مدرن در داخل اتاق

  ایجاد یک محیط مدرن در داخل اتاق

  هتل‌های زنجیره‌ای با تعبیه کارافزار اِن.اِس.پی.تی.وی (NSP.TV) می‌توانند جو شیک و مدرنی را در اتاق ایجاد کنند، چرا که نیاز به نصب گیرنده‌های دیجیتال اضافی برای ارائه‌یی محتوای سفارشی و خدمات تعاملی مرتفع می‌شود. با این کارافزار، هتل‌داران می‌توانند روی پیاده‌سازی اطلاعات و خدمات یکپارچه‌ای تمرکز کنند که برای برآوردن نیازهای خاص هتل بهینه شده است.